Teen Camp

#párty #hry #zábava #kámoši #smích #louka #hvězdy #voda #odřenýkolena #frontavjídelně #diskotéky #pěkníkluci #krásnýholky #záchvatysmíchu #respekt #příštírokchcijetzas!!!!


Program

Motivace
Hlavní myšlenkou je udělat klasický tábor, ale bez menších dětí a nutnosti jim uzpůsobovat program. Proto je tu již čtvrtý ročník ultra-mega-božího-nejlepšího campu pro všechny bláznivé děcka, které si chtějí najít novou partu kámošů, sportovat, hrát hry, běhat po lese a válet se každý den smíchy! Prostě se bavit.

Na Teen Campu se snažíme o to, aby si děti odpočinuly od klasických povinností a nasbíraly pozitivní energii na další školní rok. Zároveň děti vyhecujeme a motivujeme tak, aby byly aktivní a zapojily se v každém směru. Ale samozřejmě máme taky velkou dávku porozumění a hlavně a to především děláme tábor na POHODU! Takže bez stresů a trestů.

Koncept HBH (Hry bez hranic)
Tábor vychází z oblíbené táborové myšlenky soutěže oddílů proti sobě v celotáborové hře.

Celotáborová hra je postavena na tématických dnech, které se každý den mění a tím přináší každé ráno až do večera něco nového a neomrzelého. Příkladem jednoho z dnů může být Hawajský den. Začněme se zdravit aloha, nosme plavky nebo kytičkové volné košile, buďme celý den na sluníčku a u vody. Hrajme i hry s vodou! Místo svačinky zkusme ovocný koktejl s brčkem a zakončeme den večerní hula hawajskou párty a podlézáním pod tyčí. Tábor je tedy především o oddílové činnosti.

V různě motivovaných dnech budem soutěžit, parodovat moderní TV programy, opékat špekáčky, tančit, koupat se, opalovat, chodit na výlety, užijeme si trošku adrenalinu, nočních her, poznáme nové kamarády a nezůstane nám čas na nudu :-). Jednoduché srovnání táborových konceptů.

Strava

Areál

Mamutov je především táborová základna specializovaná především pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety, seznamovací a adaptační kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska leží v údolí horského Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce a ohřívá jej (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností na výlety. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou, taneční klubovny, herny se stolním tenisem, hřišti, kamenným ohništěm a dostatkem travnatých prostorů pro hry. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit. Odkaz na stránky.

Ti z vás, kteří zažili klasické stanové tábory si určitě pamatují tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jenom ve stanu. Jsme přesvedčeni o tom, že pod stanem je to pravé léto v přírodě a proto se k tomu vracíme. Moderní podsadové stany toho dnes umí nabídnout ještě mnohem více. Současné plachty nepropustí vodu dovnitř ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace. Nespornou výhodou oproti chatičkám je možnost ubytovat děti jen po dvou - a ve dvou se to lépe táhne! Při vedrech se také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, program od budíčku až po večerku a vzpomíkové DVD video z fotek tábora zaslané poštou po skončení táborů (objednatel získá zdarma 1x DVD z každého objednaného tábora - bez ohledu na počet účastníků na táboře).

Cena nezahrnuje: dopravu (možné přiobjednat), případné vstupné na výletu a náklady spojené s ošetřením u lékaře v případě úrazu/nemoci včetně cestovného. Proti tomuto riziku je možné se příplatkově pojistit. Zvolte při rezervaci. Cenu pojištění zaplatíte jako součást tábora.

Na naše tábory přispívají až 100 % ceny pojišťovny, odbory i další organizace. Může také přispívat váš zaměstnavatel. Na tuto možnost se u něj můžete informovat.

Tábor na splátky
Všechny naše tábory je možné platit na splátky. Po rezervaci zaplatíte 2 000 Kč. Zbytek do konce května (po dohodě do 15. června) až ve dvou splátkách.
Voucher do bufetu za doporučení
Pokud se vám na našem táboře líbilo, nebo jej chcete doporučit někomu dalšímu získáte od nás 200 Kč voucher do táborového bufetu. Tentýž voucher získá i ten komu jste tábor doporučili.
Voucher do bufetu pro sourozence a příbuzné
Sourozenci a děti příbuzných od nás dostávají voucher do táborového bufetu ve výši 100 Kč (každý z nich). Není podmíněnou účastí na stejném turnusu.
Voucher do bufetu pro děti zaměstnanců IZS a AČR
Vážíme si rodičů dětí, kteří zachraňují životy a chrání naše bezpečí. Každému z jejich dětí věnujeme dárkový poukaz do táborového bufetu ve výši 100 Kč.

Doprava

Společnou dopravu na tábor je možné přiobjednat během rezervace z 11 měst. Dopravu dětí zajišťujeme soukromým autobusem.

Nástupní místa Ostrava a Hranice na Moravě jsou realizovány kombinací dopravy. Vlakovým spojem (Regio Jet) do Olomouce a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Ostravy až do tábora je 2:30 hodiny (z Hranic o hodinu méně).

Nástupní místa Praha a Pardubice jsou realizovány kombinací dopravy. Vlakovým spojem (Regio Jet) do Zábřehu na Moravě a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Prahy až do tábora je 2:45 hodiny (z Pardubic o hodinu méně).

Nástupní místo Brno je realizováno kombinací dopravy. Autobusovým spojem (Student Agency) do Prostějova a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Brna až do tábora je 2:30 hodiny.

Extra

Každý den fotíme dění na táboře. Ať už samotný program nebo skupinové fotografie s kamarády v osobním volnu. Vše nahráváme na internet a vy se můžete z domu podívat, co vaše děti dělají. V neposlední řadě se přesvědčit o tom, že je o děti postaráno, mají různorodé aktivity, co mají k jídlu a jak to vypadá v našem areálu. Vy jako rodiče tak můžete být klidní, že je o děti dobře postaráno, jsou v bezpečí a nic jim (kromě vás) nechybí.

Prostřednictvím našeho vzkazovníku na webu můžete poslat dětem rychlý vzkaz do tábora. My jej vytiskneme a dáme dětem na nástěnku v táboře. Počtem vzkazů nejste limitování - pouze vaší fantazíí a časem.

Schůzka s rodiči

V červnu proběhne nepovinný sraz vedení tábora s rodiči. Doporučujeme jej především pro rodiče dětí, co jedou s Mamutem poprvé. Seznámíte se s hlavními vedoucími táborů, naší organizací, budeme mluvit k táborům obecně i ke každému zvlášť, o areálu, našich vedoucích, stravě, o tom jak se řeší situace, které mohou vzniknout, co zabalit dětem s sebou na tábor, ale co naopak nebrat a proč, k návštěvám na táboře... Nakonec se samozřejmě můžete zeptat na vše, co vás zajímá. Případně po skončení individuálně vyřešit, co potřebujete a nechcete řešit e-mailem/telefonem. Rodičům, kteří se nebudou moci srazu zúčastnit, pošleme všechny informace e-mailem. Nemusíte se tedy bát, že byste vaší neúčastí přišli o důležité informace.

Cena do 15. 3. 2018:

4 100 Kč

základní cena: 4 300 Kč

28. 7. - 7. 8.

9 - 15 let

Volných míst:

3 / 80

Alternativy:

Putovní pohár 2018 (6-14 let)
Legend (14-18 let)

Nástupní místa:

Přerov, Prostějov, Olomouc, Mohelnice, Zábřeh na Moravě , Ostrava, Hranice na Moravě , Praha, Pardubice , Brno

teenager tábor Mamut teenager tábor Mamut teenager tábor Mamut

DOMŮ
O nás
Smluvní podmínky
Srovnání táborových konceptů
Výhody pro skalní mamutí táborníky
Mamutí řev
Přispějte na Mamutí tábory

Přidej se k nám (členství)
Přihláška na školení / brigádu
Přihláška do spolku
Mamutí fórum

Borovice.cz Dětský tábor Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál  
VEBdesign | XHTML 1.0 Strict, CSS Valid, JS
Tábory MAMUT 2009-2018